Valin

Valin Bilgi Teknolojileri ile
Bilgi Güvenliğini Yeniden Keşfedin

 

Sisteminizin verimliliğini artırırken güvenliği de üst düzeyde sağlayan Valin Bilgi Teknolojileri,
ihtiyaç ve taleplerinize uygun, güncel ve ekonomik çözümler sunar.

Bilgi Güvenliği

Sistem Entegrasyonu

Bakım & Onarım

İletişim Ağı & Veri Merkezi

Danışmanlık

Bilgi Güvenliği

Gelişen tehditler karşısında gerekli analizleri yapan Valin Bilgi Teknolojileri, kurumsal sürdürülebilirliği, bilgi güvenliği odağında devam ettirmeyi hedefler. İş birliği içerisinde olduğu kurumları, güvenli bir şekilde geleceğe taşıyabilmek için çalışır.

 

Sistem Entegrasyonu

Valin Bilgi Teknolojileri, ihtiyaca uygun sunduğu entegrasyon hizmetleri dahilinde müşterisine hem güvenilir hem de ekonomik çözümler sunar. Uçtan uca hizmet anlayışı ile hareket ederek ihtiyaca özel teknoloji geliştirir, kurumsal hedeflerin ötesine geçmeyi amaçlar.

Bakım & Onarım

Valin Bilgi Teknolojileri, Türkiye’nin dört bir yanına 7/24 kesintisiz bakım ve onarım hizmeti sunar. Müşterisinin karşılaştığı herhangi bir zorluğa karşı, sunduğu bilişim altyapı işletimi ve teknik desteği ile iş süreçlerinin kesintisiz bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

İletişim Ağı & Veri Merkezi

Network, güvenlik ve yedekleme yazılımları alanında uçtan uca çözüm üreten  Valin Bilgi Teknolojileri, bu çözümlerin haricinde önleyici aksiyonlar konusunda da müşterisini bilgilendirir, ağ altyapısının sağlıklı çalışabilmesi için detaylı önerilerde bulunur.

Danışmanlık

Marka bağımsız danışmanlık odağı ile hizmet veren Valin Bilgi  Teknolojileri, IT altyapılarını daha güvenli ve stabil hale getirmek için çalışır. Kurumları daha verimli bir geleceğe taşımak için gereken tüm dokümantasyon ve fizibilite çalışmalarını bütünleşik olarak gerçekleştirerek proje yönetimini destekler.

Bilgi Güvenliğinde Geleceğin Teknolojisi